Informace o nás

Od letošního školního roku opět dvoutřídní „školička“ se nemůže srovnávat s okolními „giganty“, ale myslím, že toto rodinné prostředí je bezesporu i přínosem: poskytuje dětem pocit klidu a bezpečí, nabízí  žákům příhodné podmínky pro práci i zábavu,  spojení ročníků vytváří přátelský vztah mezi věkově smíšenými dětmi. Naše žáky chceme provázet na cestě k samostatnosti, zodpovědnosti, ke zdravému sebevědomí.   

V provozu je také školní družina a možnost stravování (jídelna s výdejnou).                          

A proč právě VEVERKA? Veverky bývaly a stále jsou obyvatelkami naší školní zahrady.

V současné době má škola pět ročníků s počtem žáků 15. Není to mnoho, ale vše by se mohlo změnit, protože do Sulíkova i Vřesic se stěhují mladé rodiny a doufáme, že i ony najdou do naší školy cestu a otevřou dveře.  Všichni jsou srdečně vítáni!

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat a napište nám.

Naši uživatelé

Stránky naší školy připravujeme především jako zdroj informací o dění ve škole. Našimi uživateli jsou tedy především rodiče našich žáků a návštěvníci akcí pořádaných v rámci školy.

Historie školních stránek

První stránky naší školy vznikly jako součást webu našeho zřizovatele - obce Sulíkov - v prosinci roku 2007. Až do března 2012 sídlily na adrese www.sulikov.cz/skola. Za tu dobu jsme na počitadle zaznamenali cca 28000 shlédnutých stran. V souvislosti s přechodem obecních stran na nový redakční systé nebylo bohužel možno zachovat školní stránky na původní adrese a proto jsme se museli "přestěhovat". Staré stránky již nejsou dostupné a proto zde máme jejich ukázku ve formě obrázku.